
Achtergrondinformatie:
Ze was getrouwd met Hendrik Du Gardijn



Midden achter met hoed: Trijntje Groot.
Achtergrondinformatie:
Trijntje Groot, geboren op 09-01-1907 te Broek in Waterland


Achtergrondinformatie:
Sijtje de Boer, getrouwd op 24-01-1884 met Jacob van Wiltenburg, geboren op 24-08-1862 te Broek in Waterland, van beroep: landman

Van links naar rechts:
1e rij v.l.n.r.: Willem van Engelenburg, Willem Klaver, Jan Pater, Nelly Bakker, Wolly Kool, Cornelis Bakker en Jan Visser.
2e rij v.l.n.r.: Barbara Boelhouwer-Werner, Aaltje (Antje) Duim-Groot, vrouw P. de Wit, Lijsje Tolk, Leendert de Oude, vrouw van Jan Visser, Aaltje Veltrop-Knip, vrouw C. Bakker.
3e rij v.l.n.r.: Meindert Boelhouwer, Jacob de Ruiter, Aaltje Pauw-Klaver, vrouw de Ruiter, vrouw Klaver, Sijtje van Wiltenburg-de Boer, Neeltje Pronk, Mathilda Boelhouwer, Adrianus Veltrop, vrouw Veen en Simon Veen.
4e rij v.l.n.r.: Jacob van Wiltenburg, Harmen Bosschieter, Hendricus (Hein) Duim, Pieter de Wit, Hillebrand Pauw en Jan Pronk.
Achtergrondinformatie:
Willem van Engelenburg, geboren op 16-07-1860 te Arnhem ( wijk I nummer 10)
Willem Klaver, geboren op 09-04-1844 te Beemster, getrouwd met Trijntje Alles, geboren op 11-02-1846 te Beemster ( wijk I nummer 1 later 2)
Meindert Boelhouwer, geboren op 13-02-1828 te Nieuwendam, getrouwd met Barbara Werner, geboren op 23-01-1838 te Nieuwendam.
Dochter; Mathilda Boelhouwer, geboren op 13-03-1871 te Broek in Waterland. ( wijk I nummer 4 A )
Adrianus Veltrop, geboren op 18-04-1869 te Monnickendam, getrouwd met Aaltje Knip, geboren op 21-02-1870 te Monnickendam. ( wijk I nummer 13 )
Leendert de Oude, geboren op 11-03-1837 te Broek in Waterland, getrouwd met Lijsje Tolk, geboren op 08-11-1834 te Broek in Waterland ( wijk I nummer 4b )
Kleindochter van Leendert de Oude en Lijsje Tolk was ; Wolmet (Wolly) Kool, geboren op 23-06-1888 te Broek in Waterland ( wijk I nummer 30, later getrouwd met Cornelis Pels, geboren op 28-07-1889 te Broek in Waterland)
Hendricus (Hein) Duim, geboren op 06-05-1843 te Edam, getrouwd met Aaltje Groot, geboren op 05-10-1846 te Monnickendam ( wijk I




In de voormalige pastorie van de N.H.-kerk in Middenbeemster zetelt sinds 1950 het "Museum Betje Wolff". De naam van dit museum is ontleend aan de bekende 18de-eeuwse schrijfster Elizabeth Wolff, geboren Bekker, die gedurende haar huwelijk met dominee Adrianus Wolff (1759 - 1777) in de pastorie heeft gewoond.
Het museum biedt een groot aantal stijlkamers uit verschillende periodes en brengt drie eeuwen wooncultuur van Beemster en omgeving tot leven. Verder kent het museum een in 18de-eeuwse stijl gerestaureerde pastorietuin.
In de zomerperiode organiseert het museum jaarlijks wisselende tentoonstellingen.

Marken met Marker familie.












