xxx
Beeldbank

Hier kunt u zoeken in de online beeldbank (collectie foto's, prenten, kaarten en dergelijke) van het Waterlands Archief. Zoekresultaten kunt u verder verfijnen met de filters op uiterlijke vorm, plaats/straat en vervaardiger. 
Auteursrechten: Veel afbeeldingen kunt u kosteloos downloaden voor eigen gebruik. Voor hergebruik van afbeeldingen en auteursrechten, lees hier meer.

Filter: Cruyff's boekhandelx
beacon
3  afbeeldingen
 
 
Erfgoedstuk
Foto
WAT001012493 Dopschool aan het Cavaljéplein, met een kunstwerk van mevrouw Statius Muller
Datering:
1960
Kaartnummer:
AN01794
Datum vervaardiging:
ca.
Uiterlijke vorm:
Ansichten
Uitgever:
Cruyff's boekhandel
Adres:
Purmerend - Cavaljéplein  
Formaat binnen:
9,5 x 14 cm
 
 
 
 
 
Erfgoedstuk
Foto
WAT001012542 Het Gouw met links restaurant "de Amsterdamse Poort" en rechts Restaurant "Bellevue" van de dames Droog
Datering:
1940
Kaartnummer:
AN01843
Datum vervaardiging:
ca.
Uiterlijke vorm:
Ansichten
Uitgever:
Cruyff's boekhandel
Adres:
Purmerend - Gouw  
Formaat binnen:
9,5 x 14 cm
Trefwoorden:
 
 
 
 
 
Erfgoedstuk
Foto
VHP001000011_001 De Churchilllaan maakt deel uit van een belangrijke noord-zuidverbinding die bestaat uit de verschillende weggedeelten met elk een eigen naam, te weten (van noord naar zuid): in de wijk Overwhere de Salvador Allendelaan (van de N244 tot de Prof. Mr P.J. Oudlaan), vervolgens de Dr J.M. den Uyllaan (tot de Meteorenweg in wijk De Wheermolen), daarna de Churchillaan (tot de rotonde bij de Purmerweg, in wijk de Gors) en tenslotte de Gorslaan (tot de Blankenbrug over het Noord-Hollandskanaal). Over het kanaal volgt in de wijk Weidevenne tenslotte nog de Aziëlaan tot het kruispunt met de N 235.
Uiterlijke vorm:
Ansichten
Uitgever:
Cruyff's boekhandel
Deelcollectie:
Vereniging Historisch Purmerend
Adres:
Purmerend - Churchillaan