HGOM00000003 Twee vrouwen in een roeiboot aan de boenwal. Links Neeltje Vroom - Wijker en Lena Vroom(zus van ome George Vroom in een roeiboot met attributen zoals melkemmers en melkbus met aan de rechterzijde de boenwal.
HGOM00000019 foto 1956;genomen vanaf de Jaagweg met op de achtergrond Warder;eeuwen lang ging bijna al het vervoer in de Zeevang op deze wijze;de koeien werden om en om vastgezet aan ringen aan de binnenkant van de boot,meestal konden er zes koeien in. Zicht vanaf de Jaagweg met op de achtergrond Warder;eeuwen lang ging bijna al het vervoer in de Zeevang op deze wijze;de koeien werden om en om vastgezet aan ringen aan de binnenkant van de boot,meestal konden er zes koeien in. foto 1956;genomen vanaf de Jaagweg met op de achtergrond Warder;eeuwen lang ging bijna al het vervoer in de Zeevang op deze wijze;de koeien werden om en om vastgezet aan ringen aan de binnenkant van de boot,meestal konden er zes koeien in. Cees(r) en Oudjert(l) Koster koeien breggen onder Warder.
HGOM00000024 De tot ongeveer 1958 gebruikelijke vorm van vervoer; hier het varen van mest naar het land. De man achter met de kloet is Cor Vink Mzn. en vooraan staat Jaap Steenman bij de brug van Piet Hetjes no 63. Het buurtje rechts is totaal veranderd. Dit is nu Middelie 62, 60 ,59 en de boerderij van S. Hagenhoek op Middelie 57.
HGOM00000012 Transport van het hooi. Arend Molenaar achter zijn boerderij Middelie 34, nu staat er de nieuwe woning van Piet Laan (nieuw gebouwd in 2002). Boot met hooi wordt gelost door middel van de Jacobladder.